• 10_387_290_90_387_290_90Zomerstop 2015Niet alleen het voetbalseizoen 2014-2015 is ten einde, ook de voetbalvereniging sv Nordea houdt na 5 jaar op te bestaan. In augustus 2015 gaan we samen als een vereniging verder onder de naam Willem II. We hopen iedereen, spelers, trainers, kader en supporters, dan weer terug te zien - zodat we uitgroeien tot een grote gezonde club waar iedereen met plezier komt voetballen!Voor alle seniorenelftallen is er komende week op donderdagavond (18-6) en zaterdagmiddag (20-6), gelegenheid tot het passen van de nieuwe Willem II Robey tenues. Maak hier gebruik van, want alleen hierdoor kunnen we een goede inschatting maken van de te bestellen kledingmaten. Voor de  jeugdspelers worden de kledingmaten met behulp van de huidige shirts vastgesteld. Zij hoeven dus niet langs te komen.Gedurende de maand juni is de kantine alleen op zaterdag geopend van 13.30 tot 18.00 uur. In juni en juli gaan we ook aan de slag met het (her)inrichten van ons sportcomplex Noorderpark. Heb je zin om mee te helpen? Loop dan eens binnen: op maandag, dinsdag en zaterdag zijn er altijd vrijwilligers aanwezig. Onze klusploeg kan vele ??handjes?? gebruiken: van elektriciens tot loodgieters, verhuizers, schilders, timmerlui en ICT??ers. Kortom, er is voor iedereen wel wat te doen.De KNVB gaat per 1 juli a.s. de leden van Nordea overschrijven naar onze vereniging Willem II.  Verder ontvang je van de penningmeester van Willem II in die maand de contributiebrieven. Hier tref je ook een post bijdrage sportsokken aan. Dit was bij Nordea een gangbaar iets en Willem II heeft dit dan ook overgenomen. De shirt en broek zijn eigendom van de vereniging en de sokken worden eigendom van de speler.

    Graag jullie  medewerking om deze bedragen zo snel mogelijk, en binnen de in de brief gestelde termijn,  aan de vereniging over te maken.Als vernieuwde vereniging Willem II draait het om vrijwilligers. Zonder kader kan de club niet bestaan. We zijn nog op zoek naar trainers, begeleiders, scheidsrechters, commissieleden, etc. Wil je een rol vervullen binnen Willem II? Meld je dan aan en wordt onderdeel van de drijvende krachten achter de vereniging!Voor verdere informatie kijk op onze website:   www.willem2.net . Hierop komt het laatste verenigingsnieuws zoals de indeling van de teams, het trainings- en wedstrijdprogramma, etc.Tot ziens op het sportcomplex Noorderpark van Willem II.