• Laatste Nieuws

    Contract verlenging

    18 jan 2023
    • 0
    Contract verlenging

    Het bestuur van Vereniging Willem II heeft het contract met hoofdtrainer Yavuz Cosar met een seizoen verlengd. Yavuz Cosar is twee geleden gestart bij de vierde klasse zaterdagamateurs. Hij begon toen aan zijn eerste baan als hoofdtrainer en had de pech dat de eerste twee seizoenen door Corona werden verstoord. Yavuz gaf aan nog niet klaar te zijn als trainer bij Willem II, en het bestuur en de spelers willen graag met hem door. Het bestuur wenst Yavuz, zijn staf en de spelersgroep veel succes [...]

    1 van pagina 340

  • Sponsoren

  • Club van 100

    Tresfort / Peter van de Wouw / Berrie Embregts / Melis Gieterijen /
    Erik Schellekens / Auto Smolders / Frank van Dijck

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersAccommodatie
    04-02-2023 08:45Sarto JO12-1Willem II JO12-1Afgeschermd (Scheidsrechter)Sportpark Westend
    04-02-2023 09:30Willem II JO11-1JMSC 't Zand JO11-1Willem II amateurcomplex
    04-02-2023 13:00Jong Brabant JO16-2Willem II JO16-1Y.S. (Yakup) Demirel (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Berkelseweg
    05-02-2023 10:00Sarto 17Willem II 4Afgeschermd (Scheidsrechter)Sportpark Westend
    05-02-2023 11:30SVSOS 2Willem II 3J.C. (Jack) Loonen (Scheidsrechter)Sportpark De Stevort
    05-02-2023 12:00Willem II 2Hilvaria 8L. (Lars) Uitslag (Assistent-scheidsrechter), B. (Benny) Pelders (Scheidsrechter)Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 08:30ZIGO JO9-1Willem II JO9-1JMSportpark D'n Haaikant
    11-02-2023 08:45Sarto JO11-1Willem II JO11-1JMSportpark Westend
    11-02-2023 08:45VOAB JO10-1Willem II JO10-1Sportpark Van den Wildenberg
    11-02-2023 09:00Willem II JO8-1Sarto JO8-2Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 09:30Willem II JO10-2ZIGO JO10-1Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 10:00Willem II JO13-2Sarto JO13-7Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 10:45Willem II JO12-1SV Reeshof JO12-1Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 11:00Willem II JO16-1RKDSV JO16-1Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 11:00Uno Animo JO14-1Willem II JO14-1Sportpark de Klokkenberg
    11-02-2023 11:15ZIGO JO13-2Willem II JO13-1JMSportpark D'n Haaikant
    11-02-2023 12:30Willem II JO19-1VV Trinitas Oisterwijk JO19-4Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 14:00SV Reeshof JO15-1Willem II JO15-1Sportpark Campenhoef
    11-02-2023 14:30Willem II 3ONI 4Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 14:30Willem II 4WSC 5Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 14:30Willem II 18+1PSV 18+1Willem II amateurcomplex
    11-02-2023 14:30BZC'14 1Willem II 1D. (Dave) Steenis (Scheidsrechter), J. (Joost) van Rijnsbergen (Assistent-scheidsrechter), T. (Thomas) Verberne (Assistent-scheidsrechter)Sportpark 't Veer
    11-02-2023 17:00VOAB 3Willem II 2Sportpark Van den Wildenberg
    12-02-2023 10:00Willem II 4SVG 4Willem II amateurcomplex
    12-02-2023 12:00Willem II 3Were Di 8Willem II amateurcomplex
    12-02-2023 12:00Were Di 4Willem II 2Sportpark Moerenburg
    14-02-2023 20:00Willem II 2TSVV Merlijn 4Willem II amateurcomplex
    25-02-2023 10:45Willem II JO14-1Were Di JO14-1Willem II amateurcomplex
    25-02-2023 14:30Willem II 3VOAB 7Willem II amateurcomplex
    25-02-2023 14:30Willem II 4Zwaluw VFC 4Willem II amateurcomplex
    25-02-2023 15:15Gilze 2Willem II 2J. (Jan) v.d. Kaa (Scheidsrechter)Sportpark Verhoven
    04-03-2023 08:30SC 't Zand JO9-4Willem II JO9-1JMSportpark Bijstervelden
    04-03-2023 08:30Rijen JO12-1Willem II JO12-1Sportpark de Vijf Eiken
    04-03-2023 09:00SV Reeshof JO8-1Willem II JO8-1Sportpark Campenhoef
    04-03-2023 09:30Willem II JO11-1JMUno Animo JO11-1Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 09:30Willem II JO10-1PSV JO10-1Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 10:45Willem II JO14-1Sarto JO14-1Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 11:00Willem II JO13-1JMJong Brabant JO13-2Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 11:00Willem II JO15-1Sarto JO15-3Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 11:00Audacia JO13-1Willem II JO13-2Sportpark Audacia
    04-03-2023 11:30VV Trinitas Oisterwijk JO10-3Willem II JO10-2Sportpark D'n Donk
    04-03-2023 12:30Willem II JO19-1Olympia'60 JO19-1Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 13:00Willem II 2SVSSS 2Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 13:00Helvoirt JO16-1Willem II JO16-1Sportpark Burg.van Hovell
    04-03-2023 14:30Willem II 1Rood Wit V 1Willem II amateurcomplex
    04-03-2023 14:30SV Reeshof 18+1Willem II 18+1Sportpark Campenhoef
    04-03-2023 16:45TSVV Merlijn 5Willem II 4Sportpark Studentensportcentrum
    04-03-2023 17:00VOAB 7Willem II 3Sportpark Van den Wildenberg
    05-03-2023 10:00Willem II 4Gilze 7Willem II amateurcomplex
    05-03-2023 12:00Willem II 2TSV Gudok 9Willem II amateurcomplex
    05-03-2023 12:00WSJ 2Willem II 3Sportpark 't Kraaienbos
    11-03-2023 09:00DESK JO13-1Willem II JO13-1JMSportpark Eikendijk
    11-03-2023 10:00Willem II JO13-2Sarto JO13-6Willem II amateurcomplex
    11-03-2023 10:45Willem II JO14-1TSV Gudok JO14-1Willem II amateurcomplex
    11-03-2023 11:00Willem II JO16-1SV Reeshof JO16-2Willem II amateurcomplex
    11-03-2023 11:30Jong Brabant JO15-2Willem II JO15-1Sportpark Berkelseweg
    11-03-2023 14:30Willem II 4VOAB 4Willem II amateurcomplex
    11-03-2023 14:30Willem II 3WSC 4Willem II amateurcomplex
    11-03-2023 14:30Willem II 18+1TSC 18+2Willem II amateurcomplex
    11-03-2023 14:30TSVV Merlijn 1Willem II 1Sportpark Studentensportcentrum
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    04-02-2023SCO 8 - Willem II 42 - 4
    04-02-2023Willem II 1 - Margriet 11 - 3
    04-02-2023RFC 5 - Willem II 32 - 1
    04-02-2023GSBW 18+1 - Willem II 18+12 - 2
    04-02-2023Willem II 2 - Best Vooruit 21 - 0
    04-02-2023Hilvaria JO13-2 - Willem II JO13-23 - 0
    04-02-2023SV Capelle JO19-1 - Willem II JO19-14 - 1
    04-02-2023Willem II JO15-1 - Were Di JO15-20 - 7
    04-02-2023Willem II JO14-1 - VOAB JO14-25 - 3
    04-02-2023Willem II JO13-1JM - Olympia'60 JO13-12 - 2
    31-01-2023Willem II 1 - FC Drunen 12 - 2
    29-01-2023Willem II 3 - ZIGO 63 - 11
    29-01-2023Willem II 4 - GSBW 60 - 22
    29-01-2023GSBW 5 - Willem II 28 - 0
    28-01-2023FC Tilburg 3 - Willem II 45 - 4
    28-01-2023Olympia'60 3 - Willem II 34 - 2
    28-01-2023Sarto JO19-4 - Willem II JO19-14 - 0
    28-01-2023NOAD'32 1 - Willem II 14 - 2
    28-01-2023Neerlandia'31 JO15-1 - Willem II JO15-13 - 1
    28-01-2023SC 't Zand JO14-2 - Willem II JO14-12 - 3
    28-01-2023Willem II JO13-2 - SV Reeshof JO13-31 - 3
    28-01-2023Willem II JO12-1 - Jong Brabant JO12-13 - 3
    28-01-2023SSC'55 JO13-1JM - Willem II JO13-1JM0 - 6
    28-01-2023WSC JO11-1 - Willem II JO11-1JM4 - 3