• Zomerstop - sluiting Kantine

    Onze kantine is alleen nog op 8 juni voor het Benelux-toernooi, en op 15 juni voor de JPS-reünie geopend. Deze activiteiten worden echter niet georganiseerd door onze vereniging. In de rest van de maanden juni en juli, is de kantine gesloten. 

    Op donderdag 13 juni vinden de laatste activiteiten van dit seizoen plaats. Hierna gaan ook de grasvelden 1+2 in onderhoud - en kunnen deze niet meer worden bespeeld.

    Op zaterdagmiddag 10 augustus gaat de kantine weer open. Eerder in die week start ook de training van onze Zaterdag 1 selectie.

    De trainingen voor onze jeugd- en overige seniorenteams, starten in de week van maandag 12 augustus. Deze laatste datum hangt af van het onderhoud van de (gras) trainingsvelden. Eerder gaat dus niet !! Het trainingsschema en nadere info volgen zo spoedig mogelijk.

    De eerste wedstrijden voor de beker staan gepland voor het weekend van 31 augustus, terwijl de eerste competitieduels in het weekend van 21 september gaan plaatsvinden.