• Error:

    JO13-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beurden, Jan vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Coolen, PatrickTechnische stafTrainer
    Verberne-Zoontjens, SylviaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00 - 20:30 KG4
    Woensdag 18.00 - 19:30 B4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 11:15ZIGO JO13-2 - Willem II JO13-1JMSportpark D'n Haaikant
    4 mrt. 11:00Willem II JO13-1JM - Jong Brabant JO13-2Willem II amateurcomplex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.SSC'55 JO13-1JM - Willem II JO13-1JM0 - 6
    4 feb.Willem II JO13-1JM - Olympia'60 JO13-12 - 2
  • Poulestanden Willem II JO13-1JM (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze JO13-155004334015
    2Olympia'60 JO13-1540126121412
    3Sarto JO13-353022817119
    4Willem II JO13-1JM5113261884
    5JEKA JO13-451131325-124
    6TSV Gudok JO13-35005061-610

    Poulestanden Willem II JO13-1JM (0393 Onder 13 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spoordonkse Boys JO13-166004434118
    2Willem II JO13-1JM76013382518
    3RKDSV JO13-1JM64022862212
    4TSV Gudok JO13-474031818012
    5FC Tilburg JO13-26303813-59
    6SVSSS JO13-261051132-213
    7Zwaluw VFC JO13-46105434-303
    8Sarto JO13-76006133-320

    Poulestanden Willem II JO13-1JM (0394 Onder 13 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijen JO13-122009546
    2Willem II JO13-1JM21108264
    3Olympia'60 JO13-121105234
    4Sarto JO13-3210111563
    5OVC'26 JO13-121018533
    6Jong Brabant JO13-221013213
    7RKDVC JO13-2210123-13
    8DESK JO13-1210135-23
    9ZIGO JO13-210103301
    10Riel JO13-1201136-31
    11Nemelaer JO13-2100103-30
    12SSC'55 JO13-1JM2002115-140
  • Team Indeling

    Abdellaoui, Ismail
    Ansano, Daymian
    Azoughag, Hamza
    Coolen, Milan
    Dandare, Tyshairo
    Ganga, Daliano
    Lindhout, Gijs
    Majusiak, Niko
    Medic, Vedad
    Patkovic, Mirza
    Sarhil, Moustafa
    Verberne, Femke
    Zeka, Bernis