• Afscheid

    De Dank-je-wel barbecue voor onze vrijwilligers markeert altijd het einde van het voetbalseizoen. Zaterdag 1 juni jl. werd, onder het genot van een hapje en een drankje, teruggeblikt op 2023-2024. Daar werden elftalleider Erik en trainer Yavuz bedankt voor hun inzet in de voorbije jaren. Beiden kregen een ingelijst shirt, met persoonlijke boodschap van het selectieteam, overhandigd.

    Het was een geslaagde en gezellige middag. Dank aan allen voor jullie hulp bij het draaiende houden van onze vereniging. Want zonder vrijwilligers is er geen club en dus ook geen voetbal op het Noorderpark! We hopen jullie komend seizoen weer allemaal terug te zien.

    Wil je in 2024-2025 ook een steentje bijdragen aan onze vereniging? Dat zou super zijn! Neem even contact op met onze jeugdcommissie of het bestuur, want vele handen maken licht werk.