•  Nieuwjaarsreceptie zaterdag 9 januari 2016

    Zaterdag 9 januari jl. vond de nieuwjaarsreceptie 2016 plaats. Het was er gezellig druk, met zowel nog actief spelende leden, als rustende leden, supporters en aanhang.

    Tijdens de receptie werd kort teruggeblikt op het voor de Vereniging Willem II nogal turbulente jaar 2015. Met twee verhuizingen, een samengaan met de leden van sv Nordea, het herinrichten van het sportcomplex en het weer opzetten van een verenigingsstructuur, hadden we onze handen meer dan vol. Maar dankzij onze vrijwilligers en het kader, staat de club er nu goed voor. Het ledenaantal is, dankzij de groeispurt van onze jeugdafdeling, inmiddels de 500 gepasseerd. Daarnaast hebben we aan de seniorenkant, met 6 zaterdag- en 5 zondagteams, ook een solide basis. De contracten van onze hoofdtrainers Leo van Wijk en Mustafa Demirtas zijn met een jaar verlengd. Tot slot zijn er diverse initiatieven gestart om het verenigingsgevoel op de voorgrond te plaatsen. Kortom, redenen genoeg om de toekomst positief tegemoet te zien en een toost uit te brengen op een succesvol 2016. Onder het genot van wat drankjes en een prima hapjesbuffet, was het zaterdagmiddag goed toeven in ons paviljoen. Bedankt allemaal, en tot ziens op het sportcomplex !