• Club van 50

  De Club van 50 wordt gevormd door leden en supporters die een bijdrage (Eur 50) beschikbaar stellen aan onze Vereniging. Met deze bijdrage worden specifieke zaken gekocht die ten goede komen aan (een groot deel van) onze leden. Ter afsluiting van het seizoen wordt een barbeque georganiseerd voor alle leden van de Club van 50.

  Voor dit jaar is gekozen de aanschaf van aluminium (pupillen) doeltjes te sponsoren.

  De KNVB gaat met ingang van komend seizoen veranderingen doorvoeren in de speelwijze van de jongste jeugdteams (6-7 jaar). Deze gaan o.a. 4 tegen 4 op een veel kleiner veld spelen met doeltjes van 3 bij 1 meter. Door het lagere aantal spelers per team, neemt het aantal teams toe - en dus moeten er ook meerdere sets doeltjes beschikbaar zijn.

  Onze Club zou graag twee sets doeltjes aan de jeugdafdeling willen schenken. De aanschaf-prijs ligt rond de Eur 500 per set.

  Draag ook jij de Vereniging Willem II een warm hart toe? Word dan lid van de Club van 50 en ondersteun onze jeugdafdeling met nieuwe doeltjes. 

  Alvast bedankt voor jullie bijdrage,

  René Wesdorp

  Nico Akkermans