• Afsluiting seizoen

    Op zaterdag 13 mei is het de laatste wedstrijd van het seizoen van ons kampioensteam zaterdag 1. Veel andere teams spelen dan ook hun laatste wedstrijden. Een mooie gelegenheid om samen, onder het genot van een hapje en een drankje, het voorbije seizoen te bespreken – en plannen te maken voor het komende voetbalseizoen.

    Als toetje staat om 18.00 uur de wedstrijd van ons zaterdag 2 team tegen de veteranen van PSV gepland. Een mooie affiche, die hopelijk veel leden en belangstellenden trekt.

    Ter afsluiting van het seizoen waarin onze vereniging 120 jaar bestaat, is er live muziek van het duo “In the mood”. Zij verzorgen een avondvullend muziekprogramma.

    Een passend afsluitingsfeestje waarbij iedereen van harte welkom is. Tot ziens op zaterdag 13 mei !!