• Peter Annee ontvangt onderscheiding vereniging Willem II

    Tijdens haar 121e jaarvergadering d.d. 15-12-2017 ontving de heer Peter Annee uit handen van onze secretaris Piet Spijkers het onderscheidingsteken van 75 jarig lidmaatschap. Een uniek hoogtepunt. Zo uniek dat er in de gehele Willem II historie hier geen speld voor voorradig was. De vereniging heeft hiervoor een speciale speld laten ontwerpen. 75 jaar lid van onze club en tot op de dag van vandaag zeer betrokken bij de vereniging en heeft hij een speciaal plekje in zijn hart voor de vereniging.

    Als je vanaf 1942 bij een club komt dan heb je bijna alle facetten binnen een vereniging doorlopen. Hij was bij Willem II onder meer voetballer, bestuurslid, redacteur en keeperstrainer maar werd vooral een bekende Tilburger door zijn optreden op de middenstip als stadionspeaker. Met uiteraard zijn kenmerkende pet en stem. Dit deed hij 35 jaar lang, de club waar hij als jongetje kwam aanwaaien en nooit meer weg zou gaan. Een prachtige, ouderwetse clubman, te herkennen aan een fijne platte pet van schapenwol.

    Peter bedankt voor je trouw en kameraadschap