• Zaterdagmiddag jl. stroomde ons clubhuis vol met voetballers met een groot aantal “dienstjaren”. Om mee te doen aan het Walking Football is de leeftijdsgrens op 60+ gesteld - en die werd door de meeste deelnemers van de teams van Willem II en RKC, ruimschoots gehaald. Een kleine hoosbui dreigde de wedstrijden te bederven, maar na een warming up onder de terrasluifel, ging men toch keurig op tijd van start. Op een klein veld 6 tegen 6 spelen, zonder te mogen hardlopen en zonder de bal hoog te spelen, valt nog niet mee. De arbitrage was soms best streng om de heren voetballers in toom te houden. Want ja, het bloed kruipt nu eenmaal waar het niet gaan kan en eenmaal op het veld, wordt iedereen toch even fanatiek. Na twee wedstrijden van 2*15 minuten was het mooi geweest en zochten de spelers de douches op. Eenmaal in de kantine stonden de soep en broodjes al klaar, en werd er nog even nagepraat over de wedstrijdjes. Daarna werden alle teams als toeschouwers in het stadion verwacht voor de wedstrijd tegen de FC Utrecht. Dat werd ook een avond nog lang over na te praten ….. Dank aan de organisatie en tot de volgende keer!