• Indeling competitie 2018-2019 bekend

  Indeling

  We zitten nog midden in de vakantieperiode, maar de de KNVB heeft de indelingen voor het nieuwe voetbalseizoen al vrijgegeven. Voor de bond staat sportieve en spannende competitieopzet voorop bij de indelingen van de competities. Een belangrijk uitgangspunt daarbij is om zo veel mogelijk tegemoet te komen aan de sportieve wensen van de verenigingen. Omdat ook het niveau en de verenigingen een rol speelt, is dat echter niet altijd mogelijk en kan een indeling voor een team ongunstiger uitvallen. Helaas valt daar niet altijd aan te ontkomen. Via de app  voetbal.nl  zijn de alle tegenstanders voor het nieuwe seizoen al te zien. Alvast veel succes toegewenst in de nieuwe competitie !!  

  4e Klasse C

  Het standaardelftal van onze vereniging, Willem II - zaterdag 1, speelt komend seizoen in de 4e klasse C. Het team, onder leiding van trainer Mustafa Demirtas, treft de volgende tegenstanders: Alliance, FC Bergen, DOSKO, DVO'60, The Gunners, Internos, Olympia'60, ONI, Oosterhout, Peursum, TSVV Merlijn, Unitas'30 en SC 't Zand (zat) 1. Naast een aantal oude bekenden uit de regio, staan er dus ook een nieuwe namen in deze klasse. Dat belooft een mooie strijd om het kampioenschap te worden.

  Belangrijke data start seizoen 2018-2019

  •      Publicatie bekerindelingen A en B categorie is op 27 juli 2018;
  •      Publicatie nummering bekercompetitie A en B categorie is op 28 juli 2018;
  •      Publicatie wedstrijdprogramma bekercompetitie A en B categorie is op 10 augustus 2018;
  •      Publicatie nummering en wedstrijdprogramma A en B categorie is op 17 augustus 2018;
  •      Start bekercompetitie A en B categorie in het weekend van 1 en 2 september;
  •      Start competitie A en B categorie in het weekend van 22 en 23 september 2018.