• Hans Bedankt!

    Heb je hem al zien hangen? Een megagrote poster bij de bushalte aan de Heikantlaan. Met daarop een (meer dan terecht) bedankje aan ene Hans. Dat betreft uiteraard onze Hans, die zich al jarenlang inzet voor de jeugdafdeling van onze vereniging. Zijn poster is in het kader van de campagne “Sportplezier” van de gemeente Tilburg, om zoveel mogelijk mensen aan het sporten te krijgen. Daar heb je echter wel vrijwilligers voor nodig die helpen dit te organiseren!

    Binnen Willem II amateurs is Hans een echte steunpilaar, maar nu onze vereniging groeit kunnen we nog veel meer kader gebruiken. Wil je ook meehelpen? Als leider, trainer, door te rijden bij uitwedstrijden, in de horeca, de klusploeg, of iets anders? Loop dan eens binnen in de bestuurskamer of kantine, en laat je informeren wat jij kan doen voor onze club. Alvast bedankt – want een vereniging, dan ben je samen!