• Roadshow

    Zaterdag 11 mei jl. vond de PVKT Roadshow bij onze club plaats. De gehele ochtend stond in het teken van plezier, sportiviteit en respect. Op het terras stond een stand van het Positief VoetbalKlimaat Tilburg. Daar werden ook de winnaars van de groene kaart geïnterviewd en was het heel leuk met muziek, een popcornmachine en ranja voor de jeugdspelertjes. Met twee toernooien voor Mini’s en ook nog reguliere competitiewedstrijden, was het gezellig druk. Op het veld werden alle spelers en leiders nog even bijgepraat over het PVKT: handenschudden, sportief voetballen en een erehaag van ouders aan het einde van de wedstrijd. Kortom: supertof !

    Onze speciale gast, de Willem II mascotte Kingo, had het ook enorm naar zijn zin: selfies, teamfoto’s, knuffels, high fives, niets was hem te gek. Namens de organisatie allemaal bedankt voor het meedoen. En vergeet niet: sportief voetballen kun je iedere week - en geeft superveel  plezier !