• Vakantie en start nieuwe seizoen

    Het is zomervakantie, maar op ons sportcomplex Noorderpark wordt hard gewerkt. De gemeente is bezig met het onderhoud van de velden en onze vrijwilligers zijn aan het schilderen, schoonmaken en doen allerlei andere klussen. Top, mannen! Dit alles om eind augustus weer optimaal voorbereid aan het nieuwe voetbalseizoen te beginnen. De eerste jeugdtrainingen en de zaterdag 1 selectie starten op maandag 19 augustus. De andere jeugdteams en overige seniorenelftallen volgen daarna op dinsdag 20 augustus. Eerder gaat niet: onze velden zijn dan nog niet gereed om op te voetballen. Het definitieve trainingsschema voor 2019-2020 volgt zo spoedig mogelijk via deze site.

    Let op: onze kantine is voortaan tijdens trainingsavonden alleen op dinsdag- en donderdagavond geopend. In week 34 voor het eerst op 20 en 22 augustus - en op zaterdagmiddag 24 augustus. Fijne vakantie allemaal en tot ziens in het nieuwe voetbalseizoen!