•  Met ingang van het nieuwe seizoen 2019-2020 organiseert onze vereniging, in samenwerking met Top Girls Academy, voetbalclinics voor meisjes. Deze voetbalschool gaat een serie van trainingen verzorgen en richt zich op speelsters in de leeftijdscategorie├źn O13 + O15 + O17. Je hoeft geen lid te zijn van de vereniging Willem II of een andere club; iedereen kan zich inschrijven. De eerste training vindt plaats op vrijdag 13 september 2019. De beste speelsters worden geselecteerd voor een vervolgtraject. Hierover wordt voorafgaand aan de eerste clinic meer informatie gegeven.

    De clinics staan onder leiding van Ali Tuharea, trainer van Fortuna ’54 uit Sittard, spelend in de Hoofdklasse B van het vrouwenvoetbal.

    Wil jij meemaken hoe het is om te trainen als een prof? En ons te laten zien hoe goed jij kan voetballen?

    Kijk dan in de bijgaande flyer - en schrijf je in per mail;  jeroen@willem2.net