• Sponsor Gebroeders Kraan B.V.

    Rondom het hoofdveld komen steeds meer reclameborden waardoor ons sportcomplex steeds meer een professionele uitstraling krijgt. Het bedrijf Gebroeders Kraan B.V., gevestigd aan de Jules Verneweg 117 in Tilburg, plaatst ook een sponsorbord. Net als onze vereniging is Gebroeders Kraan van oudsher Tilburgs: al drie generaties lang produceert Gebr. Kraan kartonnen kokers, kartonnen buizen, kartonnen verpakkingen, kartonnen haspels en kernen voor vele toepassingen in diverse branches. Het bedrijf werkt snel, is flexibel en beschikt over een eigen bezorgdienst. Gebr. Kraan heeft een goede naam die niet in de laatste plaats te danken aan het veelzijdige aanbod met producten en hun filosofie. Zij vinden het niet alleen belangrijk dat hun ervaring en kennis van zaken altijd tot beschikking van de klant staan. Zodoende kunnen ze leveren wat de klant wenst op het gebied van rondkartonnage. Ook het verlenen van uitgebreide service, een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding, alsmede het opbouwen en in stand houden van een goede band met klanten, staan hoog in het vaandel.

    Voor meer informatie over het bedrijf, zie hun website: www.gebr-kraan.nl

    Ook interesse om een reclamebord bij vereniging Willem II te plaatsen? Neem dan contact op met W2 bestuurslid Adwin Smeulders, email: smeulders@willem2.net, mobiel: 06 26 812 743.