• Willem II jeugd blijft actief

    De nieuwe maatregelen vanuit de overheid om het coronavirus in bedwang te krijgen, hebben grote gevolgen voor onze club. De kleedkamers en kantine zijn dicht en de KNVB heeft alle wedstrijden voorlopig afgelast en vriendschappelijke wedstrijden tegen andere clubs zijn niet toegestaan. De jeugd t/m 18 jaar mag op het veld in principe alles. Buiten het veld gelden echter andere regels en protocollen. Zo mogen er grotere groepen niet samenkomen en moet je na de training of activiteit direct naar huis. Ook zijn er zijn geen toeschouwers (o.a. ouders) toegestaan.

    Onze jeugdcommissie, leiders en trainers gaan echter niet bij de pakken neerzitten! Zij trainen door de week gewoon op de vaste tijdstippen - en organiseren op zaterdag onderlinge wedstrijden. Ondanks dat er niet veel mag door de Covid-maaregelen, in het mooi om te zien hoe de jeugd er van geniet door toch te kunnen voetballen. Dus een oproep aan al onze jeugdleden; doe mee en blijf actief!