• Gedigitaliseerde archief Willem II

    Op donderdagavond 20 oktober jl was er in Regionaal Archief Tilburg een feestelijke avond over Voetbalclub Willem II. Het glas werd geheven 

    op het feit dat de archieven van Voetbalclub Willem II over de periode 1896 – 2000 voor iedere geïnteresseerde online beschikbaar zijn gekomen. Een groot en belangrijk deel van de historie van de club is hiermee openbaar voor iedereen. Aanwezig waren vertegenwoordigers van ons bestuur en de BVO, supporters, ereleden, oud-spelers, geïnteresseerden in de voetbalclub, de leden van de Heemkundekring Tilborch en de medewerkers van Regionaal Archief Tilburg. Voor Willem II was het een mijlpaal in het zekerstellen van de eigen geschiedenis. De Heemkundekring en Regionaal Archief Tilburg vierden tevens de goede afloop van een langdurige verbouwing van het pand. Met de feestelijke avond werd tevens de studiezaal opnieuw in gebruik genomen. Tijdens de avond waren er diverse lezingen, een film over clubicoon Jan van Roessel en werd de kennis van de aanwezigen getest met een ludieke quiz. Meer info of nieuwsgierig naar de archieven van onze club? Kijk op:  Avondje Willem II met Heemkundekring Tilborch een succes (regionaalarchieftilburg.nl)