Europaint / Berrie Embregts / Melis Gieterijen /
Erik Schellekens / Frank van Dijck/ Bram Wesdorp / Jan van Beurden / Rene Wesdorp / Jan Vioen / Rinus Versluis / Frank Verberne / Hans Smit
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechters | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|---|---|
20-05-2024 10:00 | Willem II 3 | Uno Animo 5 | M.A.A.M. (Marco) de Laat (Assistent-scheidsrechter) | Willem II amateurcomplex | ||
20-05-2024 10:00 | FC Tilburg 11 | Willem II 2 | Y (Yucel) Ozturk (Scheidsrechter) | Sportpark Spoordijk | ||
21-05-2024 20:00 | Willem II 3 | Were Di 5 | Willem II amateurcomplex | |||
24-05-2024 19:30 | Were Di 35+1 | Willem II 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
24-05-2024 20:00 | Willem II 35+1 | Haarsteeg 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
24-05-2024 20:30 | Nemelaer 35+1 | Willem II 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
25-05-2024 14:30 | Willem II 3 | SCO 4 | Willem II amateurcomplex | |||
01-06-2024 09:00 | FC Tilburg JO9 | Willem II JO9-2 | Sportpark Spoordijk | |||
01-06-2024 09:00 | FC Tilburg JO12 | Willem II JO12-1 | Sportpark Spoordijk | |||
01-06-2024 09:00 | FC Tilburg JO12 | Willem II JO12-2 | Sportpark Spoordijk | |||
01-06-2024 09:00 | SV Reeshof mini's | Willem II mini's | Sportpark Campenhoef | |||
08-06-2024 09:00 | FC Tilburg JO13 | Willem II JO13-1 | Sportpark Spoordijk | |||
08-06-2024 09:00 | SV Houten JO9 | Willem II JO9-1 | Sportpark Oud Wulven | |||
15-06-2024 09:00 | FC Tilburg JO10 | Willem II JO10-1 | Sportpark Spoordijk |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|
10-05-2024 | Willem II 35+1 - Haarsteeg 35+1 | 0 - 0 | ||
10-05-2024 | Were Di 35+1 - Willem II 35+1 | 0 - 0 | ||
10-05-2024 | Nemelaer 35+1 - Willem II 35+1 | 0 - 5 | ||
11-05-2024 | Rijen JO14-2 - Willem II JO14-1 | 4 - 2 | ||
11-05-2024 | Gloria UC JO12-1 - Willem II JO12-1 | 5 - 4 | ||
11-05-2024 | Willem II JO12-2 - VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | 9 - 3 | ||
11-05-2024 | Willem II JO13-1JM - Baronie JO13-2 | 0 - 1 | ||
11-05-2024 | JEKA JO15-4 - Willem II JO15-1 | 3 - 5 | ||
11-05-2024 | Sarto JO11-7 - Willem II JO11-1 | 4 - 5 | ||
11-05-2024 | Willem II JO16-1JM - Zwaluw VFC JO16-2 | 6 - 0 | ||
11-05-2024 | Willem II 1 - SV TOP 1 | 1 - 3 | ||
11-05-2024 | Willem II 2 - VOAB 4 | 1 - 7 | ||
11-05-2024 | Willem II 3 - Olympia'60 5 | 2 - 2 | ||
11-05-2024 | ZIGO JO19-2 - Willem II JO19-1 | 2 - 2 | ||
12-05-2024 | SV Reeshof 9 - Willem II 3 | 2 - 4 | ||
12-05-2024 | Willem II 2 - Riel 3 | 2 - 3 | ||
13-05-2024 | Willem II JO15-1 - Olympia'60 JO15-1 | 4 - 2 | ||
15-05-2024 | Olympia'60 JO19-1 - Willem II JO19-1 | 1 - 2 | ||
18-05-2024 | Willem II JO12-1 - SV Reeshof JO12-2 | 6 - 2 | ||
18-05-2024 | Willem II JO11-1 - VOAB JO11-5 | 1 - 8 | ||
18-05-2024 | Willem II JO14-1 - Blauw Wit '81 JO14-1JM | 4 - 2 | ||
18-05-2024 | VOAB JO12-4 - Willem II JO12-2 | 6 - 3 | ||
18-05-2024 | Emplina JO16-1 - Willem II JO16-1JM | 7 - 3 | ||
18-05-2024 | DBN'22 1 - Willem II 1 | 5 - 3 | ||
18-05-2024 | FC Tilburg 2 - Willem II 3 | 1 - 0 | ||
18-05-2024 | FC Tilburg 6 - Willem II 2 | 2 - 2 |