Europaint / Berrie Embregts / Melis Gieterijen /
Erik Schellekens / Frank van Dijck/ Bram Wesdorp / Jan van Beurden / Rene Wesdorp / Jan Vioen / Rinus Versluis / Frank Verberne / Hans Smit
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechters | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|---|---|
28-04-2024 10:00 | Willem II 3 | VV Trinitas Oisterwijk 5 | M.A.A.M. (Marco) de Laat (Assistent-scheidsrechter), B. (Benny) Pelders (Scheidsrechter) | Willem II amateurcomplex | ||
04-05-2024 10:00 | Jong Brabant JO14-2 | Willem II JO14-1 | M. (Mike) Thijssen (Scheidsrechter) | Sportpark Berkelseweg | ||
04-05-2024 11:00 | Willem II JO15-1 | Rijen JO15-1 | Willem II amateurcomplex | |||
04-05-2024 14:30 | Willem II 3 | RWB 3 | Willem II amateurcomplex | |||
10-05-2024 20:30 | Were Di 35+1 | Willem II 35+1 | Sportpark De Walzaad | |||
10-05-2024 21:00 | Willem II 35+1 | Haarsteeg 35+1 | Sportpark De Walzaad | |||
10-05-2024 21:30 | Nemelaer 35+1 | Willem II 35+1 | Sportpark De Walzaad | |||
11-05-2024 08:30 | Rijen JO14-2 | Willem II JO14-1 | Sportpark de Vijf Eiken | |||
11-05-2024 09:00 | Willem II JO9-1 | NEO'25 JO9-1 | Willem II amateurcomplex | |||
11-05-2024 09:00 | Gloria UC JO12-1 | Willem II JO12-1 | Sportpark Boschoven | |||
11-05-2024 09:00 | DESK JO10-2 | Willem II JO10-1 | Sportpark Eikendijk | |||
11-05-2024 09:00 | Riel JO9-1 | Willem II JO9-2 | Sportpark De Krim | |||
11-05-2024 09:00 | FC Tilburg mini's | Willem II mini's | Sportpark Spoordijk | |||
11-05-2024 10:00 | Willem II JO12-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-5 | Willem II amateurcomplex | |||
11-05-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | Baronie JO13-2 | Willem II amateurcomplex | |||
11-05-2024 11:00 | JEKA JO15-4 | Willem II JO15-1 | Sportpark Beukenlaan | |||
11-05-2024 11:15 | Sarto JO11-7 | Willem II JO11-1 | Sportpark Westend | |||
11-05-2024 12:30 | Willem II JO16-1JM | Zwaluw VFC JO16-2 | Willem II amateurcomplex | |||
11-05-2024 14:30 | Willem II 1 | SV TOP 1 | Willem II amateurcomplex | |||
11-05-2024 14:30 | Willem II 2 | VOAB 4 | Willem II amateurcomplex | |||
11-05-2024 14:30 | Willem II 3 | Olympia'60 5 | Willem II amateurcomplex | |||
11-05-2024 14:30 | ZIGO JO19-2 | Willem II JO19-1 | Sportpark D'n Haaikant | |||
12-05-2024 10:00 | SV Reeshof 9 | Willem II 3 | Sportpark Campenhoef | |||
12-05-2024 11:00 | Willem II 2 | Riel 3 | Willem II amateurcomplex | |||
13-05-2024 19:00 | Willem II JO15-1 | Olympia'60 JO15-1 | Willem II amateurcomplex | |||
15-05-2024 20:00 | Olympia'60 JO19-1 | Willem II JO19-1 | Sportpark Crispijn | |||
18-05-2024 09:00 | Willem II JO10-1 | Sarto JO10-2 | Willem II amateurcomplex | |||
18-05-2024 09:00 | Willem II JO9-2 | Audacia JO9-3JM | Willem II amateurcomplex | |||
18-05-2024 09:30 | Willem II JO12-1 | SV Reeshof JO12-2 | Willem II amateurcomplex | |||
18-05-2024 09:30 | Willem II JO11-1 | VOAB JO11-5 | Willem II amateurcomplex | |||
18-05-2024 09:45 | Baardwijk JO9-3 | Willem II JO9-1 | Sportpark Olympia | |||
18-05-2024 10:00 | Willem II JO14-1 | Blauw Wit '81 JO14-1JM | Willem II amateurcomplex | |||
18-05-2024 10:00 | VOAB JO12-4 | Willem II JO12-2 | Sportpark Van den Wildenberg | |||
18-05-2024 12:30 | Willem II JO19-1 | RKDVC JO19-2 | Willem II amateurcomplex | |||
18-05-2024 12:30 | Emplina JO16-1 | Willem II JO16-1JM | Sportpark Empel Zuid | |||
18-05-2024 14:30 | DBN'22 1 | Willem II 1 | Sportpark Noord | |||
18-05-2024 15:00 | FC Tilburg 2 | Willem II 3 | Sportpark Spoordijk | |||
18-05-2024 15:00 | FC Tilburg 6 | Willem II 2 | Sportpark Spoordijk | |||
20-05-2024 10:00 | Willem II 3 | Uno Animo 5 | Willem II amateurcomplex | |||
20-05-2024 10:00 | FC Tilburg 11 | Willem II 2 | Sportpark Spoordijk | |||
24-05-2024 19:30 | Were Di 35+1 | Willem II 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
24-05-2024 20:00 | Willem II 35+1 | Haarsteeg 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
24-05-2024 20:30 | Nemelaer 35+1 | Willem II 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
25-05-2024 14:30 | Willem II 3 | SCO 4 | Willem II amateurcomplex |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|
13-04-2024 | Willem II JO14-1 - ZIGO JO14-2 | 4 - 2 | ||
13-04-2024 | Willem II JO12-2 - FC Tilburg JO12-5 | 4 - 2 | ||
13-04-2024 | TSVV Merlijn 7 - Willem II 2 | 2 - 1 | ||
13-04-2024 | DESK JO12-1 - Willem II JO12-1 | 7 - 3 | ||
13-04-2024 | SVG JO11-1 - Willem II JO11-1 | 1 - 6 | ||
13-04-2024 | Willem II JO13-1JM - RKDVC JO13-2 | 4 - 0 | ||
13-04-2024 | Willem II JO15-1 - Jong Brabant JO15-2 | 1 - 1 | ||
13-04-2024 | Willem II JO19-1 - Zwaluw VFC JO19-3 | 4 - 0 | ||
13-04-2024 | RWB JO16-1 - Willem II JO16-1JM | 2 - 3 | ||
13-04-2024 | BES 1 - Willem II 1 | 3 - 1 | ||
14-04-2024 | ZIGO 5 - Willem II 3 | 7 - 0 | ||
14-04-2024 | Willem II 2 - Hilvaria 9 | 3 - 5 | ||
20-04-2024 | Willem II JO12-1 - Baronie JO12-3 | 5 - 2 | ||
20-04-2024 | Willem II JO11-1 - Riel JO11-1 | 10 - 2 | ||
20-04-2024 | SDO'39 JO12-1JM - Willem II JO12-2 | 5 - 0 | ||
20-04-2024 | Willem II JO13-1JM - SC 't Zand JO13-3 | 3 - 0 | ||
20-04-2024 | Uno Animo JO14-1 - Willem II JO14-1 | 2 - 2 | ||
20-04-2024 | Willem II JO16-1JM - SSC '55 JO16-1JM | 2 - 4 | ||
20-04-2024 | Riel JO15-1JM - Willem II JO15-1 | 2 - 7 | ||
20-04-2024 | Willem II 1 - Jan van Arckel 1 | 0 - 5 | ||
20-04-2024 | Willem II 2 - DESK 7 | 2 - 1 | ||
20-04-2024 | Viola JO19-1 - Willem II JO19-1 | 2 - 0 | ||
21-04-2024 | Willem II 3 - SV Reeshof 5 | 0 - 20 | ||
21-04-2024 | Viola 6 - Willem II 2 | 3 - 4 |