• Willem II 4 zondag

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dorp, Daan vanOverige stafTeammanager
    Kerkoerle, Jari vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.00 - 21.30 A7
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 10:00Willem II 4 - GSBW 6Willem II amateurcomplex
    5 feb. 10:00Sarto 17 - Willem II 4Sportpark Westend
    12 feb. 10:00Willem II 4 - SVG 4Willem II amateurcomplex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jan.FC Tilburg 11 - Willem II 415 - 4
  • Poulestanden Willem II 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Were Di 51080264145024
    2TSVV Merlijn 3971147123522
    3FC Tilburg 111071247163122
    4SV Reeshof 6952236122417
    5Sarto 17951345172816
    6Riel 31043339241515
    7SVG 4942337251214
    8GSBW 693152027-710
    9Viola 592253136-58
    10SC 't Zand 410226272438
    11Gilze 710217292367
    12Willem II 410001011203-1920
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Damen, LarsTeamspeler
    Dorp, Daan vanTeamspeler
    Dries, Syb van denTeamspeler
    Grinsven, Lucas vanTeamspeler
    Kerkoerle, Jari vanTeamspeler
    Kerkoerle, Milan vanTeamspeler
    Nuijten, JasonTeamspeler
    Ozcan, HakanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.